Sözleşme

Panel Kullanım Koşul ve Kuralları

 

1-) Bütün hizmetler hızlı bir şekilde başlar/tamamlanır, hizmetlerin açıklamalarında bulunan kurallar ve detaylar geçerlidir. Bazı hizmetlerin başlama ve bitiş süreleri farklı olabilir. Detaylar; "Sipariş Ver" sayfasında bulunur.

2-) Sadece kullanıcı adı yazan servislerde, link girmeyiniz. Kullanıcı adı yazmanız yeterlidir.

3-) Sistem üzerinden sipariş verirken sipariş açıklamalarını dikkatli okumanız gerekmektedir. Verilen siparişlerin (teknik sorun olmadığı takdirde) iadesi gerçekleştirilmemektedir.

4-) Sistemde geçerli olan minimum ödeme tutarı geçerlidir. 

5-) ATM ile bakiye yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.

6-) Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

7-) Sosyal medya platformları sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Bu nedenle takipçi, beğeni vb. işlemlerinizde hesabınız kapatılabilir. Lütfen "Yeni Açtığınız", "Mobil Ve Mail Onayının Bulunmadığı" Hesaplara takipçi, beğeni gönderimi yapmayınız. Bununla birlikte sıradan bir hesabın da nedensiz yere kapatılabileceğini unutmayınız. Sitemiz oluşacak her hangi bir sorunda ASLA Sorumluluk kabul etmez!

8-) Özellikle bir sipariş bitmeden aynı adrese(linke) başka bir sipariş girmemelisiniz. 

9-) Twitter, Instagram Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi olmadığını unutmayın. Güncelleme yapılacak tarih-süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler hemen ertesi gün bile silinebilir, garantisi yoktur.

10-) Sipariş vermeden önce "Sipariş Ver" sayfasındaki ürün açıklamalarını dikkatli bir şekilde okuyarak sipariş veriniz.

11-) Sisteme eklenen bakiyeler kesinlikle iade edilmemektedir. Fakat bizimle bir hizmet konusunda anlaştığınızda eğer o hizmet problem yaşayıp sistemden kaldırılırsa iade yapılabilir. 

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları okuyup, kabul etmiş sayılır. Oluşabilecek her hangi bir aksaklıkta tarafımızdan şikayetci olamaz ve hak talep edemezler!

Sitemiz, kullanıcıların tamamına bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddelerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Sipariş veren kişiler bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılıdır.

SİPARİŞ LİNK ÖRNEKLERİ

Instagram Takipçi : deneme123
Instagram Beğeni & İzlenme : https://www.instagram.com/p/B5AcJ4
Twitter Takipçi : https://www.twitter.com/deneme
Twitter Retweet & Favori :  https://www.twitter.com/twitter/status/8173743320338407425
Facebook Sayfa Beğenisi : https://www.facebook.com/facebook
YouTube İzlenim : https://www.youtube.com/watch?v=8dja7q19f0

Lütfen Bilgisayar üzerinden giriş yapınız. Mobil'de ve tablet girişlerinde net görünüm elde edilmeyebilir.